Ulubione
Elegancja i ponadczasowy design czarnej armatury

Elegancja i ponadczasowy design czarnej armatury


Armatura w czarnym kolorze jest coraz bardziej popularna wśród osób urządzających swoją łazienkę. Z punktu widzenia aranżacji, bezpieczny chromowany wariant, który jest dobierany do większości łazienek, z powodu dostępności i szerokości oferty produktowej jest powoli wypierany przez armaturę w ciemniejszej kolorystyce.


Armatura Cersanit INVERTO

Wybór baterii w czarnym kolorze na pewno cechuje osoby nie bojące się odważnego designu, jak i również osoby, które pragną wprowadzić do swojej łazienki powiew elegancji. Kolorystyka tych baterii nada naszej łazience mocnego kontrastu, który świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznej łazienkowej stylistyce, jak i loftowym, nieco industrialnym wnętrzu.

Czarna armatura, doskonale będzie komponowała się z białą umywalką lub wanną. Uzupełnieniem takiej aranżacji może być glazura imitująca drewno lub beton architektoniczny. Uwydatnienie surowości wnętrza stanowi dziś jeden z częściej wykorzystywanych motywów w aranżacji nowoczesnych łazienek.

 Czarna armatura Cersanit INVERTO        .

Rozległy wachlarz produktowy czarnej armatury oraz stosowanie technologii podtynkowych spowoduje, że wkomponuje się ona zarówno w minimalistyczne wnętrza małych łazienek w zabudowie blokowej, jak i w większych domowych salonach kąpielowych w towarzystwie wanien wolnostojących. Wybierając czarne akcenty w postaci dodatków, należy mieć na uwadze kolor płytek i ceramiki, który powinien stanowić dla nich odpowiednio delikatne tło.

Na rynku armatury występuje mnogość różnego rodzaju produktów w czarnym kolorze – w związku z tym marka Cersanit przygotowała dwie kolekcje armatury w czarnej, matowej kolorystyce: eleganckie i minimalistyczne INVERTO oraz CREA, z charakterystyczną smukłą wylewką. Kolekcje te posiadają w swojej ofercie baterie umywalkowe, nablatowe, ale także bidetowe, ścienne wannowo-natryskowe, natryskowe, wannowe wolnostojące, podtynkowe umywalkowe, jak i podtynkowe prysznicowe.

Nowatorska technologia oraz powłoki lakiernicze stosowane do produkcji baterii produkowanych przez Cersanit zapewniają trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości czarnej armatury. Powoduje to zauważalną oszczędność na środkach czyszczących, a baterie długo pozostają czyste i bez nieprzyjemnych osadów z wody i mydlin.

Czarna armatura stanowi interesującą alternatywę, dla osób chcących stworzyć nowoczesne, a zarazem eleganckie wnętrze pokoju kąpielowego. Czarna kolorystyka baterii perfekcyjnie spełnia swoje podstawowe funkcje, jak i również jest wspaniałym elementem dekoracyjnym wnętrza.


Artykuł przygotowany przez markę CERSANIT.