Ulubione
Nowoczesna bateria wolnostojąca Axel Galisa

Nowoczesna bateria wolnostojąca Axel Galisa


Baterie wolnostojąca to grupa produktów, jaka coraz częściej odnajduje swoje zastosowanie w Polskich domach. Idealnym tego przykładem może być bateria wolnostojąca Axel Galisa, którą charakteryzuje unikalny wygląd oraz szeroka funkcjonalność.

Bateria wolnostojąca Axel Galisa to produkt z wyższej półki. Powyższy rodzaj baterii charakteryzuje się dużą wysokością aż 850mm oraz jakością materiałów, z jakich została wykonana (mosiądz), pokryty pięknym błyszczącym chromem. Tytułowa bateria to bez wątpienia produkt ponadczasowy, który idealnie komponuje się do średniej łazienki jak i nowoczesnego salonu łazienkowego.


Bateria wolnostojąca Galisa to bateria niezwykle funkcjonalna, wysokość 850 mm pozwala na instalacje baterii z boku wanny, co zdaniem wielu stanowi najlepsze rozwiązanie. Drugim, równie istotnym elementem tej baterii, jest zasięg wylewki, który wynosi 186 minimetrów. Wszystko to zostało uzupełnione wężem prysznicowym o długości 150 cm zakończonym efektowną słuchawką prysznicową.
Warto również zwrócić uwagę na udogodnienia montażowe, jakie niesie za sobą bateria sztorcowa wolnostojąca Galisa. Producent Axel/Excelent wyposażył ją w fix box, który w znaczący sposób ułatwia montaż podłogowy. Dodatkowo producent zadbał o bardzo łatwy dostęp do rewizji, co również jest zasługą wyżej wymienionego fix boxa. Dobrze przygotowana instalacja pod baterie wolnostojącą w połączeniu z fix boxem gwarantuje długoletnią pracę baterii bez jakikolwiek problemów, co w prosty sposób może kontrolować sam właściciel.

Excellent GALISA w NANOlazienki.pl
Bateria wolnostojąca sztorcowa Galisa to produkt, który nie tylko „ładnie wygląda”, ale również został wykonany na najlepszych podzespołach. Idealnym tego przykładem może być serce baterii, czyli jej głowica. W baterii Galisa została wykorzystana głowica renomowanego producenta Kerox, który na rynku jest ponad 35 lat! Kerox to marka, jaką charakteryzuje przede wszystkim niezawodność, o czym świadczy fakt, iż jego głowice są testowane pod ciśnieniem aż 35 barów! Warto również mieć na uwadze, iż bateria Galisa została wyposażona w perlator, który delikatnie napowietrza strumień wody generując przy tym jej oszczędność!POWIĄZANI PRODUCENCI