Ulubione
Wymienne uchwyty armatury kolekcji INVERTO 2 design in 1

Wymienne uchwyty armatury kolekcji INVERTO 2 design in 1


Duża gama produktów powoduje zwiększenie sposobów wystroju łazienki. Mając na celu zwiększenie uniwersalności swoich produktów, marka Cersanit wprowadziła na rynek armaturę łazienkową zawierającą dwa rodzaje wymiennych uchwytów w komplecie, standardowy oraz krótki. Jest to najnowsza propozycja na rynku INVERTO 2 design in 1  - minimalistyczny design oraz funkcjonalna uniwersalność baterii połączona z odpowiednią kolorystyką. Minimalistyczne kształty, wybór kolorów i funkcjonalności w kolekcji INVERTO spełnią najwyższe wymagania współczesnych użytkowników. Baterie dostępne są w standardowych kolorach: chrom, czarny mat oraz błyszczące złoto.

 

https://enano.pl/files/content/info/Cersanit-Inverto3.png

Gdy urządzamy  łazienkę, poza skupianiem się na wyborze stylowych dodatków, powinniśmy też zwrócić uwagę na ich funkcjonalność. Warto podejmować ważne decyzje w kwestii aranżacji łazienki, ponieważ wybrana armatura i zaprojektowane wnętrze będzie nam służyło przez długi czas. Większość osób koncentruje się głównie na wyglądzie salonu i sypialni, zaniedbując aranżację łazienki, gdyż odświeżenie  jej wyglądu jest procesem czasochłonnym i kosztownym. Warto mieć na uwadze fakt, iż zdecydowanie trudniej jest wykonać remont łazienki, niż innej części mieszkania, czy domu. Zrywanie płytek, wymiana armatury czy ceramiki w łazience to pracochłonna i uciążliwa czynność. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań pozwalających na szybką zmianę aranżacji bez wymiany kluczowych elementów wyposażenia.

                     Kolekcja Cersanit INVERTO

Wszystkie baterie z kolekcji INVERTO zawierają dwa odmienne uchwyty: złote baterie posiadają uchwyty o różnych kształtach, ale tym samym kolorze – złotym. Baterie czarne i chromowane – o różnych kolorach: czarne posiadają wymienne złote uchwyty, natomiast baterie chromowane dodatkowe uchwyty czarne. Rozwiązanie to ułatwia zmianę aranżacji, która przyczyni się do odświeżenia wystrój naszego pokoju kąpielowego. Mając do wyboru dwa różne uchwyty 2 DESIGN IN 1 w zestawie, można zdecydować jaki wygląd będzie miała nasza łazienka w określonym dniu i momencie.

Niewielka korekta wnętrza, poprzez zmiany koloru dodatków, spowoduje to że,  zmieni się wystrój naszej łazienki. Przekształci ona swój design bez potrzeby gruntownego remontu. Całkowicie nowy design naszego wnętrza można uzyskać stosując inny uchwyt baterii oraz równocześnie zmieniając kolorystykę pozostałych przedmiotów takich jak korek klik-klak do umywalki, wieszaki na ręczniki, czy uchwyty meblowe.

Aby nieco zmienić aranżacje naszej łazienki potrzeba czasami niewielkiego wysiłku. W przypadku kolekcji INVERTO 2 DESIGN IN 1 wystarczy tylko wymiana uchwytu na inny, który znajduje się dodatkowo w opakowaniu z baterią. Otrzymujemy zatem gotowy i darmowy element do szybkiej zmiany aranżacji naszego pokoju kąpielowego.


Artykuł przygotowany przez markę CERSANIT.