Ulubione

Certyfikaty i wyróżnienia

Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient realizujący zamówienie w naszym sklepie otoczony był niezwykłą troską, bezpieczeństwem i miał 100% poczucie zadowolenia z zakupów u nas dokonanych. Dokładamy wszelkich starań, żeby opisy produktów prezentowanych na naszych stronach były niezwykle skrupulatne i rzetelne – swoją wiedzę i doświadczenie opieramy również na informacjach płynących bezpośrednio od producentów, aby zasłużyć na Państwa pełne zadowolenie. O jakości naszych usług i obsługi mogą świadczyć poniższe nagrody i certyfikaty:                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2016

ŁazienkiABC.plNiezwykle miło nam poinformować, że w roku 2016 trzeci raz z rzędu trafiła w nasze ręce statuetka e- Gazeli Biznesu 2016. Nieustannie dbamy o ciągły rozwój naszej firmy, wynikiem czego już po raz trzeci nasza firma została uznana za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym województwie.

                                                      Zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2016   Zobacz galerię zdjęć z gali e-Gazeli Biznesu 2016

                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2015

ŁazienkiABC.pl Drugi raz z rzędu nasza firma otrzymała wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm - otrzymana statuetka e-Gazeli Biznesu 2015 dowodzi, że w województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm.

                                                   Zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2015  Zobacz galerię zdjęć z gali e-Gazel Biznesu 2015 w Sopocie
                                           


                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2014

ŁazienkiABC.plW opublikowanym właśnie rankingu Pulsu Biznesu sklep ŁazienkiABC.pl został uznany za jedną z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm otrzymując statuetkę e-Gazeli Biznesu 2014 roku.  W tym prestiżowym rankingu nasz sklep  uznany zostały za jedną z najlepszych firm w województwie kujawsko-pomorskim.

                                                     Przeczytaj relację w prasie i zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2014!                                                            Partner CLUB ROCA PLATINUM

ŁazienkiABC.plSzanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi – wiemy, że to procentuje. Od roku 2015 jesteśmy Platynowym Partnerem marki Roca. To wyróżnienie gwarantuje przynależność naszej firmy do międzynarodowego klubu Roca, a dla Państwa fakt ten w łatwy sposób przedłuża gwarancję na produkty marki Roca zakupione w naszej firmie.