Ulubione

Dostawa z wniesieniem

Na terenie miasta Bydgoszcz możliwy jest wybór dostawy zamówionych przez Państwa produktów naszym firmowym transportem. Jest to dużo tańszy i znacznie szybszy sposób dostawy niż tradycyjna firma kurierska, zwłaszcza w transporcie i dostawie produktów wymagających wyjątkowo bezpiecznego pakowania i przewozu: ceramika, wielkogabarytowe produkty, płytki.

W przypadku wyboru naszego firmowego transportu zawsze staramy  się dopasować do Państwa czasowo, tak by otrzymali Państwo dostawę zamówionych produktów o dogodnej dla siebie porze.

W przypadku wyboru dostawy naszym firmowym autem możliwa jest także opcja dostawy z wniesieniem. Ta dodatkowa usługa wyceniana jest w sposób indywidualny w zależności od zamówionych produktów.Warto pamiętać, że kurier firmy Schenker ma w podstawowym obowiązku dostarczyć Państwu przesyłkę do lokalu pod warunkiem, że przesyłka ta nie przekracza 30 kg.

W celu dodatkowych informacji i wyceny usługi wniesienia zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Państwa zamówienia, albo bezpośrednio z Działem Handlowym pod numerem telefonu: 52 569 99 05.