Ulubione

Termin realizacji

Termin realizacji

Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia przez sklep do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Wysyłki towaru dokonujemy każdego dnia roboczego po godz. 13.00

Czas otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia i czas jego dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi 24 godzin w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 24 godziny lub 48 godzin w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.

Kiedy otrzymasz swoją przesyłkę?


O przewidywanym czasie realizacji całości zamówienia Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia do realizacji.

O dokładnym terminie wysłania przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie akceptacji listu przewozowego przez firmę kurierską. Akceptacja listu przewozowego wystawiona przez firmę kurierską oznacza potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera tego samego dnia, w którym nastąpiła akceptacja listu.

Dokładną godzinę dostarczenia przesyłki Nabywca może uzyskać dzwoniąc na infolinię firmy kurierskiej podając numer przesyłki znajdujący się w potwierdzeniu e-mail.

Standardowo towar zamówiony i opłacony do godz. 11:30 wysyłamy do Państwa tego samego dnia - dotyczy to tylko i wyłącznie zamówień opłaconych wcześniej z przedpłatą na konto.


W takim przypadku można się spodziewać otrzymania przesyłki w dniu następnym. Aby ułatwić Państwu orientację o terminie wysyłki, na indywidualnej stronie każdego towaru w naszym sklepie, informujemy o dostępności produktów w naszym magazynie .

Jeśli z jakichś przyczyn towar jest na wyczerpaniu, przesyłka może się przedłużyć o 1-2 kolejne dni. Jeśli tak się stanie, Opiekun zamówienia skontaktuje się z Państwem i poinformuje o tym fakcie.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, i za czas realizacji przyjmuje się najdłuższy czas realizacji poszczególnego towaru.

W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia, zostaną Państwo o tym bezzwłocznie przez nas poinformowani.


Objaśnienia oznaczeń dostępności produktów:

Szybka wysyłka z naszego magazynu  produkt jest dostępny w naszym magazynie, wysyłka jest realizowana do standardowo w 24-48 godzin.

W magazynie produkt dostępny w magazynie, przesyłka jest realizowana standardowo w terminie 2-7 dni roboczych  szczegółowe informacje są podane na karcie produktu.

Na zamówienie produkt zostanie sprowadzony na indywidualne zamówienie, o terminie realizacji poinformuje Państwa opiekun zamówienia.

Produkt niedostępny  produkt został wycofany ze stałej oferty producenta i jest już niedostępny w magazynie producenta.

Produkt wycofany ze sprzedaży  produkt został wycofany ze stałej oferty producenta. Niemniej jednak, może być jeszcze dostępny w magazynie producenta. O szczegóły spytaj naszych handlowców.

Produkt wkrótce w sprzedaży  Nowość !!! Produkt niebawem dostępny w ofercie producenta. O szczegóły i możliwy realny termin zamówienia pytaj naszych handlowców.


W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas księgowania wpłaty.