Ulubione

Termin realizacji

Termin realizacji

Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia przez sklep do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Wysyłki towaru dokonujemy każdego dnia roboczego po godz. 13.00

Czas otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia i czas jego dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi 24 godzin w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 24 godziny lub 48 godzin w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.


O przewidywanym czasie realizacji całości zamówienia Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia do realizacji.

O dokładnym terminie wysłania przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie akceptacji listu przewozowego przez firmę kurierską. Akceptacja listu przewozowego wystawiona przez firmę kurierską oznacza potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera tego samego dnia, w którym nastąpiła akceptacja listu.

Dokładną godzinę dostarczenia przesyłki Nabywca może uzyskać dzwoniąc na infolinię firmy kurierskiej podając numer przesyłki znajdujący się w potwierdzeniu e-mail.

Standardowo towar zamówiony i opłacony do godz. 11:30 wysylamy do Państwa tego samego dnia.

W takim przypadku można się spodziewać otrzymania przesyłki w dniu następnym. Aby ułatwić Państwu orientację o terminie wysyłki, na indywidualnej stronie każdego towaru w naszym sklepie, informujemy o dostępności produktów w naszym magazynie .

Jeśli z jakichś przyczyn towar jest na wyczerpaniu, przesyłka może się przedłużyć o 1-2 kolejne dni. Jeśli tak się stanie, Opiekun zamówienia skontaktuje się z Państwem i poinformuje o tym fakcie.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, i za czas realizacji przyjmuje się najdłuższy czas realizacji poszczególnego towaru.

W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia, zostaną Państwo o tym bezzwłocznie przez nas poinformowani.


Objaśnienia oznaczeń dostępności produktów:


24h - produkt dostępny na naszym magazynie w Bydgoszczy. Może zostać wysłany do Państwa tego samego dnia (tylko w dni robocze) dotyczy zamówień z opcją płatności on-line, za pobraniem  lub w przypadku opłaconych zamówień, zaksięgowanych do godziny 11:30.

48h  - produkt dostępny na naszym magazynie. Może zostać wysłany do Państwa w 48h  (tylko w dni robocze) dotyczy zamówień z opcją płatności on-line, za pobraniem  lub w przypadku opłaconych zamówień, zaksięgowanych do godziny 11:30.

72h  - produkt dostępny na naszym magazynie. Może zostać wysłany do Państwa w 72h  (tylko w dni robocze) dotyczy zamówień z opcją płatności on-line, za pobraniem  lub w przypadku opłaconych zamówień, zaksięgowanych do godziny 11:30.

3 dni - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 3 dni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

7 dni - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 7 dni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

14 dni - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 14 dni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

3 tyg. - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 3 tygodnie to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

4 tyg. -Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a  4 tygodnie to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

5 tyg. - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 5 tygodni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

10 tyg. - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 10 tygodni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

12 tyg. - Produkt sprawdzamy jest na Państwa zamówienie, a 12 tygodni to realny termin dostępności produktu w naszym magazynie, jeśli produkt ten jest dostępny na magazynie producenta lub dystrybutora.

Produkt niedostępny - Produkt został wycofany ze stałej oferty producenta i jest już niedostępny w magazynie producenta.

Produkt wycofany ze sprzedaży - Produkt został wycofany ze stałej oferty producenta. Niemniej jednak, może być jeszcze dostępny w magazynie producenta. O szczegóły spytaj naszych handlowców.

Produkt wkrótce w sprzedaży - Nowość !!! Produkt niebawem dostępny w ofercie producenta. O szczegóły i możliwy realny termin zamówienia pytaj naszych handlowców.

Zapytaj o dostępność - Ten produkt może być dostępny w magazynie dostawcy lub producenta. W przypadku jego braku handlowiec poinformuje Państwa o możliwym terminie spodziewanej dostawy.

W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas księgowania wpłaty.