Ulubione

Dlaczego MY?

NISKIE CENY

Jesteśmy firmą, dla której zadowolenie Klienta jest najważniejsze! Ważne, aby wybrany asortyment był idealnie dopasowany do potrzeb i spełniał swoje funkcje na co dzień. Proponujemy marki, które znamy i które zostały przez nas sprawdzone. Wiemy, że nie zawsze to co najbardziej znane i najdroższe jest najlepsze – podpowiadamy i dajemy wybór!

 

DOBRY SPRZEDAWACA

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na zaufanie naszych Klientów. Jest to priorytet w naszych działaniach! Niezwykle cieszy nas status zaufanego sprzedawcy, który został nam przyznany przez portal Ceneo i Opineo. Status ten jest jedną z naszych największych nobilitacji. Oznacza bowiem, że zadowoleni Klienci docenili nasze zaangażowanie, rzetelność oraz wysoki poziom obsługi. Opinie te są obiektywne – tym samym jeszcze bardziej motywują nas do działania i do ciągłego podnoszenia poprzeczki.

 

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty, które prezentowane są w naszym sklepie cechuje najwyższa jakość. Pochodzą od polskiego dystrybutora, albo w większości przypadków – od producentów. Przed wysyłką ich do Państwa, wszystko jest dokładnie sprawdzane.

 

SZEROKA GAMA PRODUKTOWA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych Klientów może mieć inne potrzeby i poczucie estetyki. Dlatego nasz asortyment jest rozmaity. Baza sklepu przekracza 60 tysięcy produktów! Asortyment jest ciągle poszerzany o nowych producentów a także i o coraz nowsze kolekcje. W sklepie NANOlazienki.pl znajduje się: ceramika sanitarna, baterie łazienkowe, armatura prysznicowa i wiele innych, które dostosowane są do wielu stylów, takich jak: klasycznego, nowoczesnego, retro, czy industrialnego.

 

INFORMACJA O STATUSIE ZAMÓWIENIA

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, jesteście Państwo na bieżąco informowani o jego statusie. Otrzymujecie informację drogą mailową. Od chwili złożenia zamówienia w naszym sklepie mają Państwo również nieograniczony dostęp do samodzielnego sprawdzania statusu: zarówno statusu zamówienia, jak i statusu przesyłki.

 

ORYGINALNE PRODUKTY

Produkty, które można nabyć w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta i fabrycznie nowe, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski, a także są wolne od wad prawnych i fizycznych. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że otrzymają oryginalne produkty pierwszego gatunku.

 

BEZPIECZEŃSTWO KUPUJĄCEGO

Wiemy, jak ważne dla kupującego jest bezpieczeństwo jego zakupów, zwłaszcza w Internecie. Dlatego na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo: Państwa zamówienia, Państwa przesyłki, Państwa danych.

 

Z nami możesz być bezpieczny:

Program Ochrony Kupujących Ceneo zapewnia Państwu rekompensatę do 10 tysięcy złotych w przypadku gdy dokonali Państwo zakupu przez serwis  Ceneo, a nie otrzymali Państwo zakupionego towaru – tylko certyfikat bezpieczeństwa zakupów da Państwu 100% pewności udanej transakcji!

Posiadany przez nas certyfikat homeSSL od pierwszej sekundy wejścia na stronę naszego sklepu chroni Państwa dane. Jesteśmy pod auspicjami Generalnej Inspekcji Ochrony Danych Osobowych co daje gwarancję, że Państwa dane pozostawione w naszym sklepie wykorzystywane są zgodnie z prawem i dobrem konsumenta.