Ulubione
Umywalka nablatowa ISIN marki Massi

Umywalka nablatowa ISIN marki Massi


Ciekawe informacje - warto wiedzieć!
Umywalka nablatowa ISIN renomowanego producenta Massi, to produkt, który ciągle zyskuje na renomie. Nic w tym dziwnego! – Umywalka ISIN przyciąga coraz więcej klientów, będąc przy tym elementem wystroju łazienki, który przyciąga wzrok!

Umywalka nablatowa ISIN to produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. Najbardziej charakterystyczną cecha tego modelu umywalki nablatowej, jest jej niebanalny wygląd oraz Design, który koncentruj wzrok, zaraz po wejściu do łazienki. Umywalka nablatowa ISIN to rozwiązanie o dużej szerokości roboczej, dzięki czemu cechują ją również duża funkcjonalność. Dodatkowo rozwiązanie nablatowe pasuje zarówno do małej łazienki jak i dużego salonu kąpielowego. Powyższy rodzaj umywalki pasuje pasuje zarówno łazienek minimalistycznych i tych urządzony z przepychem. Istotną informacją jest fakt, iż umywalka wyposażona jest w system przelewowy oraz występuje w dwóch rozmiarach 56x42x10  i  56x36x10, tak, aby każdy mógł dopasować umywalkę ISIN do wielkości swojej łazienki.


Marka Massi znana jest na całym świecie, na rynku sanitarnym pojawiła się w 2011 roku. Jako najważniejsze cele marka Massi obrała Design oraz funkcjonalność. W wyniku polaczenia tych dwóch wartości, otrzymujemy produkt zbliżony do ideału a jego przykładem może być umywalka nablatowa ISIN. Warto również wiedzieć, iż producent Massi bazuje na międzynarodowych standardach, jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz. Łącząc atrakcyjny wygląd oraz praktyczność, produkty tego producenta są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz zachwycają swoim niebanalnym wyglądem! Kolejnym istotnym elementem tego produktu, jest długi okres gwarancji producenta. Massi przewiduje 5 lat gwarancji w systemie door to door to bezwątpienia jest innowacją w branży sanitarnej. W dużym skrócie oznacza to, że w wypadku jakiejkolwiek awarii klient zgłasza ten fakt producentowi a on w własnym zakresie odbiera uszkodzony towar oraz po naprawie lub wymianie dostarcza nowy.POWIĄZANI PRODUCENCI